Ty si ten, kto môže zmeniť tento svet. Nadišiel čas! To, čo sa deje dnes so svetom, je výsledok spotrebiteľského formátu spoločnosti. Aby dokázalo ľudstvo prežiť, je potrebný nový formát spoločnosti – tvorivý.
Tvorivá spoločnosť je tým spoločným cieľom, okolo ktorého sa zjednocujú ľudia z celého sveta. Je to nový vektor rozvoja, ktorý je v súčasnosti reálnym východiskom pre našu civilizáciu. Ako zrealizovať tento cieľ?
Čo pre to môže urobiť každý a ty osobne urobiť? Poďme spoločne celé ľudstvo nájsť odpovede na tieto otázky. 20. decembra 2020 o 16:00 SEČ sa uskutoční unikátna online konferencia „Tvorivá spoločnosť. Spoločne môžeme” vo viac než 12 jazykoch sveta.
V priamom prenose na allatra.tv, allatraunites.com a všetkých online platformách sveta. Iba my, sami ľudia, môžeme priviesť Tvorivú spoločnosť k životu. Teraz je dôležité, aby sa každý obyvateľ planéty dozvedel o tejto zjednocujúcej myšlienke.
Zmeny sa začínajú od nás a od informácie, ktorú medzi sebou zdieľame. Zdieľaj informáciu o tejto konferencii so všetkými a vďaka tebe budeme my, naše deti a vnuci žiť v spoločnosti hodnej Človeka!
Živé vysielanie 20. decembra 2020 vo viac než 12 jazykoch sveta (začiatok o 16:00 SEČ): https://allatraunites.com/sk
Živé vysielanie na YouTube: https://youtu.be/BTMbrZMMuwY
Pridajte sa k projektu Tvorivá spoločnosť: https://allatraunites.com/sk/join-us Relácia s účasťou Igora Michajloviča Danilova „Tvorivá spoločnosť zjednocuje všetkých”: https://youtu.be/HVJNvS9ntkw
Oficiálny e-mail ALLATRA TV: info@allatra.tv #TvorivaSpolocnost #allatraunites #SpolocneMozeme