Tajná psychotropná vojna špeciálnych služieb nebola nikdy verejná. Existuje dôvod domnievať sa, že obraz škandalóznej pseudovedy, parapsychológie, sa vytváral zámerne. Medzitým sa v tajných laboratóriách uskutočňovali tajné pokusy, ktorých výsledky sú skutočne senzačné. Napríklad, v Sovietskom zväze existoval silný systém Špeciálnych služieb, ktorý zahŕňal, okrem iného, útvary zaoberajúce sa skúmaním paranormálnych javoch a rozvojom extrasenzoriky. FSB (Federálna bezpečnostná služba Ruskej federácie) má tajnú jednotku nazvanú Akadémia FSB. Nie je to vzdelávacia inštitúcia, je to vedecká jednotka a tam študujú sny, študujú jogu, superschopnosti psychiky a mnoho iného.

Čoraz častejšie sa začali objavovať rôzne informácie, ktoré sú už mnoho rokov klasifikované ako "prísne tajné". Najmä informácie o práci špeciálnych služieb rôznych štátov. V článkoch, knihách a filmoch, či už dokumentárnych alebo umeleckých, sa hovorí aj o unikátnych zamestnancoch špeciálnych služieb, tzv. sliperoch.

V spoločnosti vie o sliperoch veľmi málo ľudí. Je to tajná špeciálna jednotka v štruktúrach štátnej bezpečnosti civilizovaných krajín.

Vcelku prekvapujúce je, že v medzinárodnom spoločenstve sa všade vykonáva politika "materializácie vedomia obyvateľstva", zosmiešňuje sa dokonca "kacírska myšlienka" o vytvorení vedy pre skúmanie energetického tela človeka, ktorého existencia bola známa už vo veľmi dávnych dobách. A na takomto pozadí dochádza k intenzívnemu rozvoju takých špeciálnych jednotiek takmer vo všetkých civilizovaných, konkurenčných štátoch. Veď ich špecialisti dokážu získať informácie bez toho, aby opustili miestnosť, vyvíjať energetické pôsobenie na jednotlivé osoby alebo ochraňovať vedúce osobnosti týchto krajín. Pretože kľúčovým slovom aj v tejto veci je "politika", preto sú tieto znalosti pre národy nedostupné.

 

Historické pozadie

 Slovo Sliper bolo prevzaté zo škandinávskej mytológie. Za najvyššieho boha tam bol považovaný Odin. Bol to boh múdrosti a otec mágie, magických zaklínadiel, znalec rún a legiend, pohanský kňaz, nositeľ magickej sily, mal šamanskú „intuíciu“, ovládal magické umenie, bol prefíkaný a ľstivý, bol „vládcom ľudí“. Neskôr vystupoval aj ako patrón vojenských zväzov a ako šíriteľ vojnových sporov. Odinovi patril osemnohý žrebec Sleipnir (Kĺzavý). On vedel bleskurýchlo doviesť svojho pána zo sveta bohov (Ásgard) do posmrtného "temného sveta", sveta mŕtvych (Niflheim), do sveta ľudí (Midgard), vedel teda bleskurýchlo "kĺzať" medzi svetmi. Podľa legendy práve na Sleipnirovi súťažil Odin v "konských pretekoch" s obrom.

 

Kto sú "Sliperi"?

Existuje o nich množstvo legiend a povestí, ako o ľuďoch s neobyčajnými schopnosťami, ktorých využívajú v svojej práci špeciálne služby a veľmi dobre ich platia. Sliper – je človek, ktorý je schopný v stave zmeneného stavu vedomia s ľahkosťou prenikať do mysle inej osoby a nachádzať tam informáciu, na ktorú si nemôže spomenúť ani samotný subjekt. A pri určitom tréningu môže ľahko cestovať mimo tela, prostredníctvom snenia nazerať do budúcnosti, blokovať akýkoľvek nežiadúci vplyv. Pritom mu neprekážajú "steny" ani násilné blokovanie pamäti.

 

Napríklad, človek ide po ulici a vedľa neho prechádza auto. Samotný človek mu nevenuje zvláštnu pozornosť a ide ďalej, ale auto sa na chvíľu dostalo do jeho zorného poľa. Sliper, ktorý prenikol do pamäte človeka, môže preskúmať auto do najmenších detailov (presnejšie tú časť, ktorá bola v zornom poli človeka).

 

Používanie sliperov v špeciálnych službách

Vzhľadom na takéto jedinečné schopnosti Sliperov je úplne jasné, že o nich majú záujem špeciálne služby. V Rusku, ešte v dvadsiatych rokoch minulého storočia, bolo na základe OGPU (pozn. prekl. tajná polícia ZSSR v rokoch 1922 až 1934, predchodca KGB) vytvorené tajné laboratórium na štúdium nadprirodzených schopností človeka, ktoré viedol Alexander Barčenko. V ZSSR výskum v tomto smere viedli svetoznámi vedci V.I. Vernadskij a A.L. Čiževskij. A už po skončení druhej svetovej vojny sa na výskum v oblasti parapsychológie utrácali milióny sovietskych rubľov! V roku 1943, nemecké špeciálne vojská tiež aktívne využívali sliperov.

Ešte z čias NKVD špeciálni ľudia z prísne tajného laboratória v Ľubjanke odoberali senzibilné deti. Dlho ich pozorovali. Najnadanejšie v tomto ohľade sa učili v spravodajských školách podľa špeciálneho programu. Až do polovice 50. rokov viedol tento program fyziológ Leonid Vasiliev, študent profesora Čiževského. Neskôr sa výskum a výcvik v špeciálnych metódach vykonávali prostredníctvom vojenskej spravodajskej služby na takzvanom "objekte 01168". Na základe tvrdenia západných zdrojov, na tieto účely GRU len v roku 1975 minula okolo 300 miliónov rubľov. V poslednej dobe viedli túto prácu členovia vojenskej jednotky 10003. O jej veliteľovi plukovníkovi Aleksejovi Savinovi sa rozprávajú legendy ...

Odvrátenie ľudí od poznania seba a sveta

A hoci utrácali rozprávkové finančné prostriedky na výskum a experimenty, oficiálne bolo oznámené, že všetko, čo sa týka paranormálnych javov a tajných ľudských možností, je lož a v skutočnosti to neexistuje. A toto je priame potvrdenie manipulácie s verejnou mienkou, cieleného odvrátenia ľudí od poznania seba a sveta.

A tak ako predtým, okrem tajných zariadení, miest a tréningových základní, ozbrojené sily špeciálneho určenia budujú a ochraňujú svoje tajné archívy a knižnice. Ale obzvlášť dôkladne - archívy a knižnice, kde sa učia ašpiranti, ktorých vychovávajú na senzibilov, sliperov, parapsychológov, v psycho-operátorov.

Ale tomu, kto sa úprimne snaží o poznanie pravdy, sa ona určite odhalí! Prostredníctvom stretnutí, prostredníctvom osvietenia, prostredníctvom kníh a osobnej skúsenosti pri poznávaní seba skutočného. Tak aj vy ste sa teraz stretli s možnosťou poodkryť závoj tajomstva sliperov. Spoznať, kto alebo čo pomáha sliperom robiť to, čo sa zdá nemožné, a dokonca naučiť sa týmto ovládať "niekoho" alebo "niečo"! A túto možnosť vám dáva, ohromujúca, čo do hĺbky a objemu, informácií, kniha Anastasie Novych "AllatRa." Po jej prečítaní spoznáte nielen tajomstvo sliperov, ale aj tajomstvo samotnej existencie človeka. Získate vyčerpávajúce odpovede na tie najvnútornejšie otázky, ktoré pravidelne vznikajú u každého človeka.

Materiál pripravil: Anatolij Petrov

http://wejournal.com.ua/opyt-zhizni/tajnye-ekstrasensornye-podrazdeleniya-specsluzhb-slipery/