Knihy Anastasie Novych, obsahujú duchovné znalosti, ktoré súznia s Dušou každého človeka. V knihe Ezoosmóza je popísaný našim očiam neviditeľný svet a najbližšia budúcnosť našej planéty. V kapitole "Tamga prav" je pasáž...

 

"Ľudské telo je iba ilúzia, ako každá hmota. Je to fokusovaná vlna. Už som ti o tom niekoľkokrát rozprával. Keď si to človek želá, môže s ním vykonať to, čo sa mu zachce, najmä keď ten, čo v ňom prebýva, dosiahol významných duchovných výšin. Môže pokojne rozložiť svoje telo na energetické zložky, ale môže tiež zachovať telo v tej najlepšej podobe, zabrzdiť životné procesy natoľko, že jeho organika sa bude veľmi dlho uchovávať takmer nažive, hoci on už tam nebude. To znamená, že sa jeho organizmus ničím, ani kožou, ani vlasmi, ani nechtami nebude líšiť od organizmu živého človeka. Dokonca ani zápach, ktorý informuje o procese rozkladu, nebude prítomný. Len vôňa! Pričom nie je dôležité, kde sa bude telo nachádzať: v zemi, v jaskyni, alebo na otvorenom vzduchu. Variácií s hmotou je veľa. Veď ak v tebe vládne duša, otvára sa sila Boha. A pre Božiu silu jednoducho nie je nič nemožné."

"No, s posledným tvrdením bezvýhradne súhlasím," prehovoril mäkko otec Joann, ale hneď namietol, "veď ale aj relikvie svätých podliehajú procesu rozkladu organizmu." Sensei sa tajomne usmial, díval sa na neho akýmsi prenikavým pohľadom a povedal: "V tvojom živote nastane prípad, že sa budeš môcť osobne presvedčiť o mojich slovách. Za päť rokov v Burjatsku budeš prítomný pri vytiahnutí tela budhistického mnícha, pochovaného v roku 1927."

"Ja?!" povytiahol prekvapene obočie otec Joann. "V Burjatsku? Vari som si tam niečo zabudol a ešte pri hrobe budhistického mnícha ..? Robíš si srandu?"

"Vôbec nie," odpovedal Sensei.

Vano hľadel s úsmevom na priateľa a snažil sa sám pre seba určiť, koľko percent pravdy je v jeho slovách. Sergej potľapkal kňaza po ramenách, mľaskol jazykom o podnebie a predniesol: "V každom vtipe je len časť vtipná. Takže sa nedá nič robiť, čaká ťa cesta do Buriatska!" A urobil pozývacie gesto ... do najbližšej budúcnosti. Všetci sa rozosmiali. "Áno Sensei, to si ma teda poslal na skvelé miesto," usmial sa Vano. "Teraz musím do Buriatska! ..."

 

Hovorí sa, že náhody existujú a ku mne sa akože "náhodou" dostala nasledujúca informácia z "BBS world-asia":

http://www.bbc.com/news/world-asia-31125338

alebo pôvodný článok z ruskej "Komsomolskej Pravdy": https://www.kp.ru/daily/22658/21324/

 

 

 

"… Nemohlo to byť niekam viac na juh, napríklad tam, na Kanárske ostrovy ... "

"Cha," mávol rukou Sensei a pokračoval v jeho žartovnom tóne, "k čomu by ti boli tie Kanáry? Čoskoro tam napadne sneh a bude tam zima."

"Čo to hovoríš, Sensei, veď sú to Kanáry! To je Španielsko, severozápadné pobrežie Afriky! Aký sneh uprostred večného leta?!“ pohoršoval sa s úsmevom Vano. "Nie, ty určite nepoznáš geografiu!"

"Vari ja som vinný tým, že sa stále mení?" Odpovedal mu so smiechom v rovnakom duchu Sensei. "Kto si má pamätať všetky tieto malé kúsočky krajiny." Všetci sa znova zasmiali.

 A opäť informácia z portálu geocenter info.

https://geocenter.info/new/na-kanarskih-ostrovah-vypal-sneg-janvarfevral-2018-g_ 

30. januára 2018 na Tenerife, najväčšom ostrove súostrovia Kanárskych ostrovov, boli horské vrcholy zabalené v ľahkom snehu. Teplota vzduchu klesla na -6 °C. V dôsledku silného vetra a ľadového dažďa je čiastočne narušená doprava. Z dôvodu snehu sú zatvorené turistické chodníky.

Taktiež sú blokované takmer všetky prístupové cesty k sopke Pico de Teide, kde 1. februára 2018 zaznamenali teplotu vzduchu -14 ° C. 

K 4. februáru 2018 v municipalite Vilaflor a na ostrove Gran Canaria je v dôsledku nízkych teplôt nezvestných najmenej 9 ľudí

Na ostrove Gran Canaria sa očakáva druhá snehová búrka v tomto roku s nízkymi teplotami a krupobitím. Ľudom neodporúčajú turistiku kvôli hrozbe omrzlín. 

Na planéte Zem sa každý deň stávajú nejaké prírodné katastrofy. V posledných rokoch ich počet a sila rýchlo rastú. Rastie aj počet prírodných anomálií, vyskytujúcich sa v rôznych častiach sveta. Príroda veľmi dôrazne vyzýva celú populáciu na zemi, obracia svoju pozornosť ku každému jednotlivcovi. 

A vyvstáva otázka: Ako sa s tým vysporiadať? Ako má obyčajný človek reagovať na to, čo sa teraz deje s planétou? Kde má hľadať východisko? Koniec koncov, každý človek má právo nielen chápať, čo sa naozaj deje na planéte, aké procesy prebiehajú a v akom štádiu sa nachádzajú, ale tiež poznať dôvod, prečo sa to deje, porozumieť prvotným príčinám a hlavne vedieť, ako sa to dotýka jeho vlastného života a čo má robiť a ako sa správne chovať. Odpovede na tieto kľúčové otázky nedávajú iba vedecké dôkazy, ale nájdeme ich tiež v duchovnej a morálnej sfére ľudského života. O takéto vysvetlenia však svetové médiá nemajú záujem. Je to preto, že pochopenie skutočných príčin povedie ľudí ku globálnym zmenám vo vektore rozvoja celej spoločnosti od spotrebiteľského (pracujúceho na systém) k duchovnému a kreatívnemu (prospešnému pre ľudí) modelu. Iba duchovný a mravný život umožní človeku a celému ľudstvu už teraz reagovať na situáciu najvhodnejším spôsobom a následne tvoriť najoptimálnejšie podmienky pre ďalší rozvoj spoločnosti. Potrebné znalosti o organizovaní takejto spoločnosti sú uvedené v knihe AllatRa, hlavne na posledných osemdesiatich stranách.

Filter, cez ktorý informácie o zmenách v prírode prinášajú svetové médiá, úplne vylučuje už zmienené právo poznať prvotné príčiny a pochopiť prečo. Veď pre formovanie určitého typu myslenia sa všetko človeku oznamuje zámerne jednostranne. Takým spôsobom sa do vedomia človeka vkladajú stereotypy vhodné pre systém. Formujú sa určité modely vnímania a reagovania na situácie a následne aj spôsoby chovania.

 

Vrátime sa k ďalšiemu odstavcu knihy "Ezoosmóza"

 Stojím uprostred ohromnej tlupy, ktorá niečo skanduje. Ale ľudia sa správajú nejako veľmi zvláštne, akoby boli námesační. Opakujú donekonečna jedny a tie isté heslá, jeden druhému rozprávajú slovo od slova jednu a tú istú informáciu. Za vonkajšími úsmevmi je skrytá agresia, za "čestnými rečami" z tribún jeden veľký podvod ... "Keď Nikolaj Andrejevič dokončil svoje rozprávanie, predniesol Sensei: "To, čo si videl, je bohužiaľ najbližšia budúcnosť, začiatok konca."

 

Tu si vypomôžem článkom od Alexeja Dobrolubova a videom "Proroctvo o Majdane. Predpovede budúcnosti".

Události na Euromajdaně byly před pár lety předpovězeny Anastasií Novych.

 Faktem je, že pár let před událostmi, které se teď odehrávají na Euromajdaně (Kyjev, Ukrajina), byly publikovány předpovědi Anastasie Novych, které se týkaly událostí v Kyjevě. Po jejich zveřejnění se iniciativní skupina obyvatel Kyjeva obrátila na městskou radnici a také na ukrajinská média, aby se zabránilo případným událostem v ukrajinském hlavním městě. Zároveň předložili návrh, aby byla obnovena historická spravedlnost a městu byli vráceni původní nebeští patroni města Kyjeva a Kyjevské Rusi - Archanděl Gabriel a Bohorodička, které ve svých předpovědích zmínila A. Novych. Jinak by mohl mít příběh Kozí bažiny (současný název náměstí Nezávislosti), který byl kdysi fatálním místem útoku Tatarů na Kyjevskou Rus, a kde je podle návrhu dnešních ‚knížat‘ postavena tmavá socha s vytaseným mečem bojovného archanděla Michaela, jako patrona kyjevských knížat, katastrofální důsledky.

 Ti, kteří jsou obeznámeni s předpověděmi A.Novych vědí, že se plní s úžasnou přesností. Iniciativní skupina obyvatel města shromáždila mnoho podpisů nejen místních obyvatel, ale i lidí z jiných měst Ukrajiny, kteří je podpořily. Místní orgány se však odmlčely a jako vždy se omezily na záznamy historiků, kteří jen potvrdili fakta, která se zmiňují o původních patronech Kyjevské Rusi - Archandělovi Gabrielovi a Bohorodičce. Ukrajinská média ale o této iniciativě v Kyjevě vyjádřila zjevné posměšky. Jeden z ukrajinských televizních kanálů dokonce tuto myšlenku označil za “schizofrenní bludy”. Na to A. Novych odpověděla: „Až uslyšíte zvonění na poplach Michala, který svolává k povstání národa proti vlastním lidem a zákonům, pochopíte, že je to pravda. Ale už se to stane.“

Je nepochopitelné, jak a odkud mohla A. Novych vědět, že za několik let bude zvonit na poplach v chrámu svatého Michala? Historická informace: chrám svatého Michala se nachází v blízkosti náměstí Nezávislosti (Euromajdanu). Jedná se o starobylý klášterní komplex. Zajímavé je, že v polovině 1990-ých let byl na počest archanděla Michaela zrekonstruován ve stylu ukrajinského baroka. Pro ty, kteří četli (nebo budou číst) knihu AllatRa tato informace vypovídá o mnohém. 11.12. 2013 v katedrále sv.Michala ve 3 hodiny ráno zvonily zvony na poplach a svolávaly ukrajinský národ proti sobě. Naposledy „zvony na poplach Michala“ zvonily před 800 lety, kdy na Kyjevskou Rus vtrhnula tatarsko-mongolská vojska.

 Je zajímavé, že ten, kdo se podílel na obnově skandální sochy Archanděla Michaela, která se nachází na náměstí Nezávislosti v Kyjevě a na rekonstrukci chrámu svatého Michala, je dobře známý politik, boxer Vitalij Kličko.

 Události, které se odehrávají, jsou dobře popsány s kauzálními vztahy v knize AllatRa. Proroctví A.Novych se dodnes plní s absolutní přesností, což je docela alarmující, protože se týkají nejen budoucnosti Kyjeva, ale celé planety. Jeden z důležitých bodů jejího proroctví se týká současného ruského prezidenta (o jeho příchodu k moci a následných událostech napsala dávno předtím, než se objevil na politické scéně). Klíčovým mezníkem je volba tohoto muže: sjednotit Slovany na prahu globálních událostí pro lidstvo, nebo rozdělit rodinu slovanských národů a zhoršit i bez toho obtížnou situaci a kardinálně změnit budoucnost ještě horším směrem.

 Je škoda, že lidé začínají slyšet varování pouze tehdy, když nic nemohou změnit. Ale všechno je v rukou samotných lidí, protože vědět o blížících se událostech, znamená mít možnost je změnit!

Alexej Dobrolubov

https://www.sgline.org/cat/1/17969

Dej z knihy "Ezoosmóza" pokračuje:  

"Sensei chvíľu mlčal a potom náhle bez akéhokoľvek úvodu začal recitovať zvláštnu báseň:

 

"V období Križovatky

Krivda nahradí Pravdu.

Za rok do kraja Slovo dané,

ale jeho echo je krik do prázdna,

málokto ho počuje.

Číslo je v súčte nekonečnosť,

pretočená do vertikály,

otvorí bránu Hnevu.

Chyba je kľúč,

otvoriaci Pandorinu skrinku.

Morský Vládca sa v ten deň prebudí,

pohodiac vlasmi

a stovky tisíc životov pohltí,

ako prvú odplatu za Hlúposť a Ego.

Druhá odplata prekvapí náhle,

ľudský svet do obrovskej hrôzy vrhajúc ... "

 

Počúvala som túto bizarnú báseň o samých katastrofách a neúspešne som sa snažila v duchu konkretizovať geografiu nadchádzajúcich udalostí. Keď Sensei dokončil prednes, rozhostilo sa ticho.

"No to si prehnal," nevydržal to ako prvý Vano. "Však vieš upokojiť."

Sensei pokrčil ramenami. "Nie je čas na odpočinok." "Aký odpočinok "? Ja mám teraz v hlave samé "čínske hieroglyfy" v staroeurópskom prevedení. A čo táto "zbierka" znamená?“

"Pochopiteľná vec, čoskoro bude šlus!" Povedal bez premýšľania Sergej a ihneď sa opravil, pričom sa pozrel mojím smerom. "Samozrejme sa ospravedlňujem za ten výraz."

"No to pochopí aj Tatár, ale čo konkrétne bude?" Dožadoval sa otec Joann.

"Aj keby som ti konkrétne povedal, čo bude, rovnako by si mi neuveril," povedal Sensei.

"A prečo by som ti nemal veriť?!"

"A bezvýhradne by si uveril v rozpad Sovietskeho Zväzu, keby som ti o tom povedal deň potom, čo sa Tatko stal Generálnym tajomníkom?"

"Samozrejme, že nie."

"No a teraz chceš, aby som ti povedal o tom, čo je v porovnaní s rozpadom Zväzu ako nebo a zem."

"Naozaj je to tak mizerné?" "Horšie." "Ale osobne sa mi zdá, že nič horšie ako rozpad Zväzu, mojej Vlasti, už nie je možné vymyslieť. Dokonca živelné pohromy nie sú tak strašné," povedal Sergej.

"Bohužiaľ," odpovedal Sensei. "Pred ľuďmi stoja takéto skúšky, daj Bože, nech vydržia a uspejú! A čo sa týka Slovanských území, čoskoro sa stanú záchranným miestom pre mnohých klimatických utečencov zemegule. A hlavne na tieto územia zamerajú “oči” Archónti, ako na lákavý kúsok. Pravdami - nepravdami sa budú snažiť podnikať všetky pokusy, aby akýmkoľvek spôsobom tieto krajiny ovládli a stali sa tam Pánmi. Do kúpy pozemkov budú vkladať veľké finančné prostriedky, pretože budú dobre vedieť, že sa peniaze čoskoro obrátia v nič. Z papiera sa nenaješ. Peniaze stratia svoj význam. Komu budú napríklad potrebné doláre, keď nebude samotná Amerika? Takže nemusíte sporiť na starobu," Sensei sa usmial a udržal svoj pohľad na Nikolajovi Andrejevičovi. "Veľmi skoro nastúpi obdobie, keď jedinou materiálnou hodnotou medzi ľuďmi bude jedlo, teplo a strecha nad hlavou. Ale aj toto bude pravdaže dočasným javom, ako aj všetko v tomto svete. Keď ľudia stratia svoje materiálne cennosti, pre ktoré žili, tak na sebe precítia a pochopia dôležitosť rýchlejšieho získania duchovného bohatstva." Po chvíli mlčania dodal: " Planétu čakajú vážne, veľké kataklizmy. A len duchovné spojenie Slovanov, ktorého jadro bude tvoriť Rusko, Ukrajina a Bielorusko, bude môcť zachrániť a pomôcť prežiť mnohým ľuďom na Zemi. Pretože Slovania sú jediná zostávajúca duchovná záštita sveta, schopná zachrániť nielen samých seba, ale aj celé ľudstvo. V opačnom prípade, ak sa v ľudskom svete bude udržiavať predovšetkým dominancia Živočíšneho, ktoré sa prirodzene pokúsi rozdrobiť Slovanov, rozhádať ich medzi sebou a urobiť z nich otrokov Ega, histórii tejto civilizácie to nastaví konečný bod ..."

 Pred mojimi očami sa ako naživo začali znovu objavovať obrázky globálnych katastrof, ktoré som videla v Chráme. Svet sa boril v krátkom časovom úseku. Mnohí ľudia umierali, nečakane zastihnutí hnevom prírody. Cítila som, že tento svet balansoval na okraji obrovskej priepasti. A perfektne som chápala, že v tomto mäsovom mlynčeku prírodných katakliziem a ľudskej zloby majú malú šancu prežiť všetci ľudia, vrátane mňa. Tento vyostrujúci sa pocit nevyhnutnej smrti dodával nový impulz životu, hodnote prežívaných okamihov. A zachcelo sa mi len jedno: prežiť tieto posledné okamihy s maximálnym úžitkom pre svoju dušu, v mene Boha a pre blaho ľudí."

 

V besede s I.M.Danilovom, nazvanej "Prichádza to", boli spomenuté nasledovné udalosti. 

 "V poslednom oddiele svojho traktátu "O Večnosti" Sufi Allajar opisuje práve takzvané posledné časy... Ak sa pozrieme na našu civilizáciu, tak je tu veľmi veľa zhôd a veľa práve v doslovne malých detailoch. Opisuje tu, že ľudí na planéte bude okolo 8 miliárd. Presne opisuje technický stav civilizácie, teda úroveň technického rozvoja.

Technický pokrok, využitie energie. No, uhľovodíky sa už vtedy v jeho dobe trochu využívali, v každom prípade popisoval aj obnoviteľné zdroje energie, aj to, že Slnko...

Aj o prostriedkoch spojenia... Že ľudia nebudú musieť ovládať veľké tajné znalosti, aby sa navzájom počuli. Bude im stačiť len svet /mobil/ vo vrecku ...

Rozprával tiež o tom, dnes to bolo spomenuté, že sa veľmi zrýchli čas. A veľmi veľký dôraz kládol na klimatické zmeny, aj na geofyzikálne, ktoré sa budú diať s planétou."

I.M.Danilov ďalej rozpráva:

"Ale opäť, Sufi Allajar, - on opisuje vo svojom traktáte o posledných dňoch, že možnosť zmeniť a prežiť existuje u ľudí iba jedna, na ktorú však oni sotva pristúpia. „Sotva pristúpia“ – tak hovorí. Ale možnosť existuje. A čo treba a prečo tak hovorí? No, poďme si to rozobrať, jednoducho si to čisto predstavíme. Nedajbože sa to práve teraz začne. Čo bude? Záhuba mnohých ľudí privedie k rozpadu štátov ako inštitúcií. Čo sa vytvorí? Bandy. Tie bandy, ktoré sú dobre ozbrojené, budú brať kúsok chleba detičkám a všetkým ostatným. Veď týmto už ľudstvo prechádzalo a neraz. Vari to tak nie je? Budú bojovať o to, aby prežili. Aspoň ešte jeden deň, hoci budú chápať, že všetci ideme tatam. Nájde sa niekto, kto by sa tomu postavil, aby zjednotil ľudí, aby ich upokojil, rozdelil to, čo ostalo, aby sa pokúsil vytvoriť niečo nové? Niečo jednotné. Nie, nikto sa tým zaoberať nebude. Každý bude prežívať a bojovať za seba. Či to nie je tak? Tak je. Ale čo teraz ľudia robia pre to, aby k tomu nedošlo? No nič. Fakticky – nič.

Ak to tak nie je, nuž povedzte, ktorýkoľvek z vás, čo ste urobili dnes od rána, čo ste urobili včera pre zjednotenie všetkých ľudí? Pre to, aby sa ľudia stali lepšími, čistejšími? Pre seba, aby ste sa sami stali lepšími čistejšími, čestnejšími, pre to, aby ste v sebe prebudili lásku a úctu k blížnemu? A prečo? Jednoduchá otázka. Mne je aj takto dobre, áno. Čiže musím bojovať za to, aby som niečo nahromadil, nejako vyžil a podobne. Opäť Živočíšne. Živočíšne začína dominovať v človeku v prípade nejakého nebezpečenstva – to je pud sebazáchovy, inštinkt prežitia. No prepáčte, ak sa ľudia premieňajú na stádo, tak výsledok je nevyhnutný. Ale o tomto hovoril nielen Bereke a Sufi Allajar, o tomto sa hovorilo dávno pred nimi a nejeden raz. História sa opakuje a tu netreba mať dar predvídavosti, či niečo podobné, aby bolo možné povedať, čo bude. Znovu o tom hovoríme a hovoríme dávno. No... sláva Bohu, áno, teraz nás mnohí počujú, ale tí mnohí, ktorí počujú – to je v skutočnosti zrnko piesku medzi takmer 8 miliardami ľudí. Či nie je tak? Začnú nás počúvať vážnejšie, keď zavŕzga „čižma“, mám na mysli Taliansko, to, k čomu tam dôjde - a my to teraz ozvučujeme. Potom sa ľudia začnú zamýšľať, že možno máme pravdu. Ale znova, človek sa zamyslí, niečím sa rozptýli a začne sa venovať tomu, čo zvyčajne, nepôjde k susedovi a nepovie: „Sused, poďme sa jednoducho porozprávať o Duši, osobne, alebo o hocičom, po ľudsky“. Nie s fľašou: „Poďme si vypiť“. Ale poďme sa porozprávať o večnom. No, dokážete si také predstaviť masovo? Ťažko, že? Aj Anička sa tu pousmiala, pretože je naozaj ťažké predstaviť si to. Tak potom možno vziať fľašu, ísť k susedovi a povedať: „Pospomínajme si navzájom“. A to bude správne. A to nie sú výkriky „vlci, vlci“. Je to nevyhnutnosť, ktorá je tu za oknom. Poviem to jednoduchšie, nemám vo zvyku čosi predpovedať, prognózovať, ale teraz len kratučko pre ctihodných biznismenov poviem, že by som nerobil dlhodobé investície do mnohých krajín, vrátane napríklad USA, Japonska, Číny. Jednoducho nerobil. Nič zlé nemám a nič nepredpovedám. To sú fakty, ktoré nezmažeš.

Alebo druhý variant. Keď ľudia podniknú rozhodné kroky a tu sa práve hovorilo o tom, že sa dokážu zjednotiť a dokážu odolávať. Potom nebude strašné, keď časť ľudí prejde z jedného bodu planéty do druhého. Všade sa u nás nájde miesto. Rad-radom možno spať a rad-radom možno pracovať. Hlavne, že sú všetci živí a sýti. Vari to nie je tak? A všetci sú v láske. Ale toto je možné iba v tom prípade, keď sa dosiahne pochopenie v každej rodine, v každom človeku a keď sa celé ľudstvo stane jednou rodinou. A to je možné iba v Pravde, v láske, v skutočnej duchovnej slobode. V opačnom prípade bude všetko hrozné. Videli sme za posledné roky migráciu len malých skupín ľudí. K čomu to viedlo? Zrážka dvoch kultúr. Je to trápenie pre mnohých ľudí. Je tak? Ľudia prichádzajú do inej kultúry zo svojej, so svojimi tradíciami. Nerozumejú si navzájom, pretože sú predovšetkým rozdelení vedomím. Ale ak by si skutočne vážili jeden druhého a skutočne sa milovali, vari by postupovali takto? Či jedni, či druhí. Tí by ich nepovažovali za utečencov, za ľudí druhej triedy a tí by si vážili ľudí, ku ktorým prišli. Prišli na návštevu, tak ako je možné nevážiť si hostiteľa? Alebo ako je možné nevážiť si hosťa? Takto opäť - na jednej strane prišli veriaci, prišli ku komu? K iným veriacim ľuďom. Aj tí sú veriaci, aj tí sú veriaci. Potom, prepáčte, v koho veria, ak sa tak správajú? Komu slúžia? Vari nemám pravdu, keď kladiem tieto jednoduché otázky? Chápem, že možno popierať moje slová a veľa hovoriť o Bohu. Ale hovoriť o Bohu a žiť Bohom – to je obrovský rozdiel. A to je pravda. A konať tak, ako sa patrí na duchovných ľudí a rozprávať o tom – to je tiež obrovský rozdiel. Preto – všetko je v rukách ľudstva, kým je ešte šanca... Nuž...

Táto šanca sa iba ozvučuje, ale či bude ľuďmi využitá, alebo nie, závisí opäť na každom. Či sa inšpirujú tí ľudia, ako Anička hovorila, Pravdou, ktorá vnútri kypí a chce zohriať celým týmto teplom, pretože... Pretože človek precítil túto Lásku, pretože pochopil túto Pravdu. Pretože pochopil, že vedomie je lživé, no nie je tak? Čím viac ľudí pochopí, čím viac ľudí sa prestane hrať na duchovnosť a začne žiť naozaj podľa zákonov Božích. Nie podľa tých zákonov, čo jedni ľudia hovoria druhým, ale podľa skutočných zákonov, vnútorných, každý ich pozná. Vari to tak nie je? V tomto je zmysel. Vtedy bude všetkým lepšie. No... Je to život. A voľba zostáva na ľuďoch."