Ruský vedec, psychiater Gennadij Pavlovič Krochalev experimentálne dokázal, že myšlienka je materiálna a negatívne vplyvy na človeka prichádzajú zvonku. Mnohí z vás počuli také výroky, že „myšlienka je materiálna“, alebo že „bojte sa zlých myšlienok“, alebo „čo sa nemá robiť, to nerobte dokonca ani v myšlienkach“. A otázkami o tom, čo vlastne sú naše myšlienky, či sú predsa len materiálne, sa zaoberalo tiež veľké množstvo vedcov v rôznych dobách v rôznych krajinách sveta. Názory sa rozchádzali. Jedni hovorili, že myšlienka je materiálna, druhí hovorili o tom, že myšlienka je nehmotná.

Práve Gennadij Pavlovič ako jeden z prvých dokázal, že zrakové obrazy a zraková informácia k nám nielenže prichádza z vonkajšieho sveta, ale že ju môžeme ešte aj vysielať do vonkajšieho sveta, a nie len odovzdávať, ale že je možné to i zaznamenávať na fotografické materiály.

Skúsenosti, experimenty a práce tohto vedca, permského psychiatra, zaujali aj našich dobrovoľníkov, ktorí chceli zopakovať tieto skúsenosti, pretože to je skutočne reálny dôkaz toho, že myšlienka je práve materiálna, a čo je najdôležitejšie, že všetky tieto hlasy v hlave, zrakové obrazy, halucinácie majú exogénny, t. j. vonkajší pôvod. Že existuje nejaké pole, jemnohmotné prostredie, ktoré veľmi agresívne vplýva na človeka a agresívne sa k človeku správa. Zoznámili sa s materiálmi, ktoré sú voľne dostupné na internete, o prácach Gennadija Krochaleva, a tiež si prečítali niečo o histórii, povedzme, mystickej fotografie a začali experimentovať.

Plnú verziu relácie, "Myšlienka je materiálna. Dokázané" sledujte na allatra.tv

Úryvok z relácie "Dokázané. Myšlienka je materiálna"

IM:Jedna vec je, keď človek vizualizuje a druhá vec, keď prichádza hotový obraz a človek ho vidí. Tento rozdiel je, samozrejme, citeľný.

A: Áno. Ako písal Gennadij Krochalev, je to dôkaz toho, že myšlienka sa môže prenášať, teda je materiálna. Ale ako vieme, sú to len jeho nápady, ktoré neboli prijaté, pretože, ako vieme, oficiálne stanovisko vedy je, že myšlienka je nehmotná, nie materiálna...

IM: Tento výraz použil Vladimír Iľjič Lenin, že myšlienka nemôže byť materiálna, pretože je nehmotná (A: Áno, a...). Ukázalo sa, a Krochalev to tiež dokázal, že myšlienka je materiálna a Lenin sa mýlil a vy, ako sa zdá,  ste to už potvrdili.

A: Áno, potvrdili sme Krochalevove experimenty o tom, že myšlienka je skutočne materiálna. Opäť to dokazuje, že ak sa dá myšlienka prenášať... 

IM:No, to dokazuje veľa vecí.

A: Áno. V tomto zmysle môžeme obrátiť pozornosť na tému ovplyvňovania ľudí, áno, konkrétne povedzme, ako sa píše v knihe Ezoosmóza a dnes vidíme obrovské množstvo dôkazov o samovraždách ľudí, ktorí ich páchajú… Len nedávno poslali naši účastníci video z metra, kde dvaja mladíci, úplne normálni, mladí, sami skáču pod vlak, pod idúci vlak v metre. Ako vieme z knihy Ezoosmóza, je to práca bytostí, nazývaných kanduci. A...

IM: A mimochodom, ak by bolo možné týchto ľudí, ktorí páchajú samovraždu pod vplyvom tretích síl, konkrétne týchto kandukov, natočiť v tom okamihu podľa Krochalevovej metódy, ľahko by sme tam videli obraz, obraz tej zámeny, ktorá sa im vnucuje.

Veď ľudia vykročia aj z okna, aj z balkóna aj zo striech, pretože vidia niečo iné. Táto zámena prebieha už na úrovni vnímania obrazu, vyplýva z toho, že sa mení priestor, práve to, čo človek vníma. Tieto zmeny, ktoré sa dejú okolo neho, tieto obrazy vníma a v tom máš pravdu.

A: Áno, to znamená, že popieranie toho, že myšlienka je materiálna, nedovoľuje alebo neumožňuje ľuďom správne zhodnotiť situáciu a pozrieť sa inak na tie veci, ktoré sa im denne dejú. Teda brať do úvahy to, že myšlienka je materiálna, áno, a nie zbytočne sa vo všetkých náboženských spisoch hovorí o tom, že človek nemá rozmýšľať o zlom, nemá sa zameriavať na zlé, pretože ono, …pretože sa to stane. Jediné, čo Krochalev a vedci tvrdili, že myšlienka má obrovskú energiu. No ako všetci vieme, myšlienka, ak jej človek nedal svoju pozornosť, nemá energiu, dokonca, ani keď ju človek, povedzme, pozoruje vo svojom vedomí.

IM: Viete, v čom je problém? Budem nazývať veci pravými menami... Pretože tí, ktorých, prepáčte, nazývajú  zástupcami Deviateho kruhu, vôbec, ale vôbec nechcú, aby sme my ostatní vedeli, že prostredníctvom materiálnych myšlienok sme veľmi ľahko ovládateľní. Je veľmi ľahké prinútiť nás, ako dav, aby sme niekoho milovali, niekoho poslúchali. Dokonca v myšlienkach, keď vidíme, že človek nezodpovedá tomu obrazu, ktorý sa nám vnucuje, to chápeme, no ešte ani v myšlienkach si nedovolíme povedať „nie“, alebo hlasovať za iného, alebo niečo iné, alebo nejako niečo spochybniť, pretože nám naše myšlienky, ktoré sú akože  produktom nášho vedomia, nášho mozgu a tento... tento produkt nášho mozgu nám hovorí, že „tento človek je dobrý, namáha sa kvôli nám. Nuž kráľ, ten má vždy svoje maniere, ale kráľ je aj tak dobrý.“ Alebo, hovorí: „Príde ďalší kráľ - a bude tiež dobre.“ Nie je to tak (T: Áno)?

Pretože, práve tieto silové momenty pôsobenia, ktoré... v poslednej relácii Deviaty kruh sme otvorili túto otázku. Preto sú im všetky tieto neprístojnosti, ktoré tvoria, aj potrebné, aby nás ich operátori držali ako stádo vo vymedzených ohradách svojho vedomia. A preto je pre nich krajne neprijateľné, aby sa  táto informácia skutočne dostala k ľuďom, aby sme vedeli a chápali. Veď keď chápeme a vieme, už sa stávame vyzbrojenými a chápeme, že sa toho môžeme zbaviť.

Napríklad, jednoducho, študuj svoje vedomie, alebo si prečítaj knihu AllatRa, použi to - a budeš vedieť, ako sa proti tomu postaviť. Nie je to ťažké. Kontrolovať tieto myšlienky je veľmi jednoduché, ak to chceš. Z toho vychádza, že človeku nemožno čosi vnútiť, pretože  akákoľvek myšlienka, ktorá prichádza zvonku, je zablokovaná už pri vstupe. A človek je už dostatočne slobodný v tomto svete. No, a vtedy sa vyčleňuje zo stáda, stáva sa divým zverom pre predstaviteľov Deviateho kruhu. A to je pre nich strašné. 

Ešte raz by bolo potrebné, prepáčte, ak sme sa už trochu dotkli Deviateho kruhu... Ospravedlňujem sa, že sa vraciame k tejto relácii, je nesmierne ťaživá, ale rád by som zdôraznil: čo myslíte, prečo sa snažia o to, aby sa počet ľudí výrazne znížil? „V ideálnom prípade,“ hovoria, „päťsto miliónov“ - to by bolo skvelé.„Dokonca aj na ich poradných kameňoch je vytesané, že päťsto miliónov“ (T:Georgijské poradné kamene, áno), áno, to je... to je ideálne (T: Prvý bod). Vysvetlím, aby ste si nelámali hlavy - tak sa ľahšie ovládajú.

Keď počet ľudí rastie, musia  do svojich vládnucich kruhov zapájať ešte podružných ľudí preto, aby nás mohli kontrolovať, preto, aby držali naše myšlienky na uzde. Tu, samozrejme, zohrávajú veľkú úlohu aj médiá, aj televízia aj ich rapsódi. Ale opäť, nie pred každým možno hovoriť o všetkom otvorene, no zasvätení musia byť. Prečo? Aby mohli kontrolovať napríklad predstaviteľov žurnalistiky, však? Nie každý sa dá kúpiť. Ale prakticky všetkých možno kontrolovať na úrovni vedomia: vyvolávať v nich  pochybnosti, odmietanie a tak rôzne. Myšlienka - je vec materiálna, ľahko sa prenáša. A čo to vyvoláva v ľuďoch? Poslušnosť, súhlas a podobne.

No a preto zapájajú veľa podružných ľudí. A títo podružní ľudia, sú preto podružní, lebo niekedy začínajú tárať. A všetky ich informácie, ktoré veľmi dlho skrývali, uchovávali... Samozrejme, bolo o nich v priebehu storočí veľa informácií. Ale teraz sa to jednoducho začalo všetko vyplavovať na povrch, pretože ako hovoria aj v šoubiznise atď., keď si dosiahol určitú hranicu (pamätáte si z posledného programu), musíš k nim alebo vstúpiť, alebo zostať na okraji života. A myšlienka je predsa len materiálna a je ľahké sa jej zbaviť, dokonca veľmi ľahké. 

 

Plnú verziu relácie "Zmena klímy. Začiatok veľkého nešťastia" sledujte na allatra.tv

 

Úryvok z relácie "Zmena klímy. Začiatok veľkého nešťastia"

IM: A viete, čo je najsmutnejšie? Povedal by som, že najväčšia katastrofa prebieha v hlavách ľudí na celom svete, pretože mnohí sa zamýšľali a prichytili sa pri myšlienke na to, že „ľudstvo musí byť vyhubené“ – a mnohí s tým vnútorne súhlasia. A to je paradox. A mnohí dokonca tvrdia, že ľudstvo musí byť vyhubené, ale nikto sa nezamýšľa, odkiaľ majú také presvedčenie a takú myšlienku v hlave (IV: Veru). A nikto nerozmýšľa, aké sú následky takých myšlienok. Ale je to pravda. Mnohí, mnohí o tom rozmýšľajú. Dokonca by som povedal, že takmer všetkým prichádzala táto myšlienka, s ktorou súhlasili.

Ž: Toto tiež symbolizuje to, že prichádzajú...

IM: Je to jeden z ukazovateľov a hlavných ukazovateľov konca sveta. Kým predtým, keď dochádzalo k strašeniu, tak ľudia... áno, niektorí sa báli, niektorí ešte čosi iné, ale všetci mali istotu v zajtrajší deň. Dnes istotu v zajtrajší deň ľudia prakticky nemajú, ale chápu to, že táto civilizácia musí skončiť a skončiť zle. Sú to šablóny v hlave. Je to program, ktorý začína konať. Ako funguje vo vonkajšom svete, tak funguje aj vo vnútornom svete takmer každého človeka. A je ťažké zlomiť to všetko. A dokážu sa v takých podmienkach ľudia chytiť za ruky a na celom svete sa začať starať jeden o druhého, nie o seba, ale jeden o druhého? Ale je to nevyhnutný faktor. (IV: Kým budú žiť na vedomí, tak je to nemožné). To je aj odpoveď.  

T: Je paradoxné, že niekedy sa ani o seba nemôžu postarať, pretože ma v nadpise prekvapuje správa...

IM: ...ani sa nepodarí postarať sa o seba, ak sa nebudeme starať jeden o druhého v danom konkrétnom prípade, keď sa to týka globálnosti, keď sa jedná o prežitie ľudstva v celosti a o tie zmeny, ktoré ešte dnes môžeme vniesť, aby sme mali zajtra – nikomu sa nepodarí postarať sa o seba. Funguje to inak, v tomto prípade sa musíme postarať jeden o druhého, musíme odstrániť svoju pýchu, obrátiť sa tvárou k Bohu. Ak to neurobíme... Povedia: „Zase to sektárstvo...“ Nie, priatelia, toto nie je sektárstvo, toto je nevyhnutnosť. Uverte, veľmi rýchlo sa všetci presvedčia, že Boh existuje.

IV: No áno, pretože ľudia, ktorí sú na vedomí, oni... dokonca i keď chápu neodvratnosť katastrofy, pokúšajú sa ozbrojiť, vytvoriť nejaké zásoby, izolovať sa od všetkých (IM: Samozrejme), ako keby samostatne mohli prežiť.

IM: Ale čo dokážu? A ako môžu prežiť, ak sa svet zmení?

IV: Pravdaže.

IM: Poviem viac: Mars prežil?

IV: Nie.

IM: A prečo má prežiť táto planéta, ak neprežila planéta, ktorá bola v priaznivejších podmienkach a bola bohatšia a lepšia? No dnes nik nepochybuje, že tam bola voda, že tam bol život, že tam bola civilizácia. Príliš veľa dôkazov o tom existuje. No a kde je? Veď v tomto slnečnom systéme nebola jedna planéta. O Faetone pomlčím, dobre.

 

"Všetko záleží na samotných ľuďoch. Vonkajšie okolnosti vyplývajú z vnútorného sveta človeka. Čím viac sa človek bude stávať Človekom, čím viac bude kontrolovať svoje myšlienky a priania, tým viac bude získavať slobodu duše a jeho vedomia sa bude menej dostávať do pazúrov politiky archonti, pričom bude človek chápať pravú realitu tohto sveta. A čím viac bude vo svete takýchto duchovne slobodných ľudí, tým viac bude slabnúť moc archonti nad ľuďmi a tým rýchlejšie si ľudstvo vytvorí, zlaté tisícročia '. Takže všetko dobré začína v prvom rade v čistote vlastných myšlienok! "

Z knihy Anastasie Novych „Sensei zo Šambaly IV"  

 

Pripravil člen MsH Allatra.

Zdroj. https://allatra.tv/sk/video/myslienka-je-materialna-dokazane

https://allatra.tv/sk/video/zmena-klimy-zaciatok-velkeho-nestastia