Tento článok je len jeden príklad voľby ľudí slúžiť temnej sile. A to nie je zďaleka len mýtus, temná strana skutočne existuje. Veľa problémov v dnešnej dobe je spojených s negatívnym spôsobom života, pojmy ako je láska a priateľstvo začali slabnúť, a samotní ľudia boli zlákaní uctievanými idolmi a inak seba nechcú vidieť, pretože nechcú žiť srdcom. Keď niekto nadáva na javisku, všetci tlieskajú a smejú sa, ako keby šlo o vtip .. a mimochodom, ak sa hovorí o drogách a zhýralosti, všetci sa okamžite tvária, že sú v obraze a chápu, o čom je reč. A všetky tieto predstavenia vyvolávajú v krehkých mladých mysliach túžbu čím skôr sa vrhnúť do tohto životného štýlu, čara, vyvolenosti!

 

 

Takto sa ilúzie stávajú jasnými smerníkmi v živote. Ale len kopírovaním správania sa hviezd, sa hviezdou nestanete. Požívaním alkoholu, v najhoršom prípade, môžete úplne degradovať a užívaním drog sa nestanete "vyvolenými", zasvätenými do tajomstva, ale stanete sa bežnými drogovo závislými alebo ešte horšie ...

Človeka, prirodzene, priťahuje sklon k napodobňovaniu spôsobu života väčšiny ľudí na tomto svete. Preto sa topíme v bahne a pritom upokojujeme svoje svedomie frázami "každý to tak robí", "každý takto žije". No otázka znie, je reálne zmeniť situáciu? Je to reálne, ale len prostredníctvom poznania seba a sveta, v ktorom sa nachádzame. Iba toto oslobodzuje od strachu byť sám sebou. Veď tento strach existuje len dovtedy, kým sa neznáme nezmení na známe. Preto, aby sme poznali neznáme, potrebujeme sa oň zaujímať, rozširovať si rámec nášho poznania. Dúfam, že tento článok nám v tom pomôže.

 

Tým, že si ľudia vyberajú slávu a publicitu, často podpisujú tzv. zmluvu so Živočíšnym rozumom a stanú sa jeho sprievodcami, alebo "vojakmi". Samozrejme, za to treba zaplatiť.

Agent FBI Ted Gunderson v rozhovore povedal: "Pracoval som ako starší špeciálny agent v FBI v Los Angeles 27 a pol roka. Získal som kvalifikáciu pre prácu súde ako odborník na satanské rituálne zvrátenosti. Mám informácie, že väčšina známych svetových hercov a spevákov sa podieľa na takejto činnosti. " A to priznávajú aj sami umelci, je to jasné.

 

Rapper M. Bil hovorí: "Koľko je korupcie v hudobnom priemysle, toľko vecí sa deje v zákulisí, je to naozaj veľmi divoké ... Ja osobne poznám niektorých, a oni skutočne mali spojenie a komunikovali s diablami."

John Lennon priznal: "Viem, že Beatles budú mať taký úspech, aký nemal žiaden rock’n’rollový hudobník, žiadna kapela, pretože ja som kvôli tomuto úspechu predal dušu diablovi.

 

Dave Chappelle bol najúspešnejším komikom v krajine. Potom záhadne zmizol. Z jeho rozhovoru: "Neviete, čo sa stane, keď sa umenie zrazí so záujmami biznisu. Proste sa pripravte na to, že vám to zlomí srdce. Prečo Mariah Carey uzavrie zmluvu na 100 miliónov dolárov a pri tom sa vyzlieka na TRL? Čo sa deje v Hollywoode, mnohí nevedia ... "

 

Výrok rappera N.O.R.E: "Je určitá úroveň, po dosiahnutí ktorej sa objavia dvere, cez ktoré musíte prejsť. A vy sa musíte rozhodnúť. No akonáhle vstúpite, cesty späť už niet. Bol som na tomto mieste, ale nevstúpil som, prešiel som okolo, a odvtedy som nikdy nebol platinový. "

Cathy Perry hovorí: "... tak som sa zoznámila s hudobným priemyslom. Prisahám, že som chcela byť v hudbe ako E. Grant, ale nefungovalo to, a vtedy som predala svoju dušu diablovi. " 

 

Kanye West bol bežný interpret, akých sú tisíce. O nejaký čas jeho kariéra vyletela do výšky. Z jeho prejavu: "Predal som svoju dušu diablovi. Viem, že to bola mizerná zmluva, ale aspoň prišiel s darmi ... ".

A. Johnson ("Mobb Deep"): "Ilumináti sú skutoční. Jay- Z (jeden z najznámejších rapperov na svete, člen oficiálneho bratstva masonov) pozná pravdu, ale on si vybral stranu zla, aby bol prijatý vo svete biznisu. "

  

Predať dušu diablovi

Mnohí hovoria o diablovi ako o nejakej sile, ktorá ovláda ich osobnosť. Mnohí trpia. Ale prečo? Predať dušu diablovi, alebo inej bytosti z druhého sveta, je pomerne jednoduché - treba len prekročiť prípustný morálny rámec (násilie kvôli peniazom, zrada, podvody atď.). Ak si sa otvoril, pozval a vpustil, je to výsledok obyčajnej voľby človeka ... pre slávu, ktorá je len prach. Takmer každý, kto dával interview povedal: keď som na javisku, niekto ma ovláda.

John Frusciante, víťaz Grammy, sa priznal: "Bytosti s vyššou úrovňou inteligencie ovládali to, čo som robil. Jedna vec pre mňa je veľmi jasná, že hudba nepochádza odo mňa. "

  

Beyoncé: "... môžem to skúšať, ale nejde to. Môžem silno spievať tóny a robiť všetko ostatné, ale keď som sama, nedarí sa. A spomínam si, že pred jedným vystúpením som zdvihla ruky, a to bolo prvýkrát, keď som pocítila, že do mňa niečo vošlo ... ".

Nicky Minaj: "On žije v mojom vnútri a on hovorí to, čo ja nechcem hovoriť. Myslím, že sa objavil v dôsledku zúrivosti. Vyhráža sa, že zmláti ľudí, je krutý. Prosím ho, aby odišiel, ale nemôže, nie je tu len tak ... "

Manažéri a priatelia Lady Gagy potvrdili, že niekto musí spať s ňou v izbe, pretože ju trýznia démoni.

  

Hviezdy aktívne v piesňach oslavujú dielo Satana a jeho samotného svojimi znakmi, hudbou a činmi. Vchádzajú do nich démoni a riadia ich, a nakoniec ukončujú svoj život samovraždou, alebo drogovou závislosťou.

To symbolizuje príslušnosť k silám zla.

To, že patria silám zla, hviezdy demonštrujú určitou symbolikou, gestom pyramídy , pomocou znaku "Ok", ktorý symbolizuje tri šestky, alebo si prikrývajú jedno oko (vševidiace oko). Tento symbol "oko v trojuholníku" môžeme pozorovať všade: v klipoch, na javisku, na šatách, na ozdobách, v celom okolí umelcov.

 

 

Samotný obraz pyramídy s okom sa vyskytuje v dvoch variantoch. Klasická egyptská verzia je useknutá pyramída s okom vo vnútri. Ale známejšia je druhá verzia, v ktorej nad useknutou pyramídou je vrchol s okom.

V tejto schéme možno vidieť hlboký, symbolický význam: vrchol je oddelený od základne a práve na ňom je vševidiace oko. Malá horná časť dominuje nad celkom - práve táto myšlienka v tomto zobrazení dominuje. Tento symbol predstavuje masonov a tajnú organizáciu - Rád iluminátov.

 

 

Ak sa postavíte tvárou k masonskému chrámu, na ktorom je nápis MASONIK TEMPLE (slobodomurársky chrám) a zdvihnete hlavu hore, uvidíte nápis STUDIO MTV. K dnešnému dňu sa diabol stal Veľkým Architektom. Členovia tajného spoločenstva uvádzajú jeho myšlienky do života. Jednoducho verbujú svetové hviezdy pop-šou, ktoré vnikajú do tajomstiev slobodomurárstva.

Existuje veľa rôznych tajných organizácií: "Bratstvo hada", "Bratstvo draka", "Ilumináti", "Masoni". Historici sa doteraz snažia zistiť, ktoré z nich, z ktorých vznikli. Ale sú len čoraz viac zmätení. Prečo? Pretože cieľom Archóntov (tajných svetových vládcov) je všetko zamiešať a zmiasť, aby sa len málokto dovtípil a dopátral skutočnej podstaty všetkých týchto tajných spoločenstiev. Ale podstata je jednoduchá. Prevládajúca väčšina tajných spoločenstiev sú pešiaci v rukách Archóntov, využívaní na rôzne manipulácie, ktorí udierajú na slabé miesta ľudí.

  

Čo nám vnucujú cez hudbu?

Hudba vždy inšpirovala ľudí. Každý nový známy populárny umelec sa stáva ikonou a idolom v živote mnohých ľudí. Napodobňovanie - to sú inštinkty Živočíšnej podstaty v človeku. Tých sa nezbavíš, jednoducho ich treba používať správne.

Napríklad, keď sa v spoločnosti stane módnym a populárnym robiť dobro, nezištne pomáhať ľuďom, slúžiť pre blaho spoločnosti, mať také vlastnosti, ako je čestnosť, zodpovednosť, poctivosť a celkovo byť skutočným Človekom, podchytí to mnohých, vďaka tomu istému napodobovaniu. To istotne pozitívne ovplyvní celú spoločnosť.

 

Bohužiaľ, veľmi málo ľudí sa skutočne zamýšľa nad tým, čo v súčasnosti propagujú hviezdy. V ich klipoch, scénach je zvrhlosť, nápisy «EVIL» (Zlo), a tvorba demonštruje vraždy, násilie, drogy, chľast ... Vnucujú nám, že oni sú vzor, aby ľudia žili podľa takých istých podlých, nemorálnych názorov. My nevidíme ani polovicu "zbraní", ktoré používajú na to, aby ľudí zasvätili zlu. Jimi Hendrix - najväčší gitarista raz povedal: "Ľudí možno hudbou hypnotizovať, a ak sa takým spôsobom nájde slabé miesto, do ich podvedomia môžeme vštepiť čokoľvek, čo si želáme...". Stačí len obrátiť pozornosť na zmysel piesní:

 

 

Rihanna: "Aké príjemné je byť zlá, ani za nič sa nezmením."

John Lennon v piesni "Bring on Lucie" spieva: "Sme zajatci so zdvihnutými rukami ... preto kričíme: Osloboď ľudí ... 666 - je tvoje meno!"

"Twins": "Potrebujem niekoho na jednu noc priamo teraz. Môžeme zostať priatelia, ak ... ".

 

 

Jean Darie: "Sex, drogy a rock'n'roll - to je všetko, čo potrebuje tvoje telo!"

"Ramstein": "Choď na dvor a zabi!".

Jenifer Lopez: "Toto je nová generácia ľudí, ktorí sa bavia. Zdvihnite chľast. "

Nicole Scherzinger: "Mám jed jed jed. Donútim ťa milovať ma"

Eminem: "Staňte sa tým, čím som sa stal ja s touto slávou. Moja duša je posadnutá týmto diablom."

Madonna: "Kašlem na všetko. Je mi jedno, ak sa dostanem do pekla, a nesere ma ak sa dostanem do pekla. Kašlem na to, čo hovoríte. "

V mnohých slávnych piesňach, vrátane Madoniných, keď sa platňa prehráva odzadu, možno počuť frázy oslavovania satana.

 

 

Pri odovzdávaní cien MTV 2009, VIDEO MUSIC AVARDS, Jack Black hovorí : "Kto sa chce so mnou pomodliť k diablovi? Chyťte za ruku toho, kto sedí vedľa vás. No tak, Leighton (otočí sa k moderátorke). Drahý, temný Pán Satan! Dúfam, že si v poriadku. Len som ťa chcel pozdraviť a poprosiť, aby si udelil dnešným nominovaným dlhotrvajúci úspech v hudobnom priemysle. " Čo je zarážajúce, všetci prítomní sa postavili a urobili to! Pri otvorení Grammy v roku 2015 zaznievala pieseň AC / DC "I’m on the highway to hell (Som na ceste do pekla)". Divné je, že celá sála spievala tieto slová a toto diabolské predstavenie sa skončilo svetelným trojuholníkom, znamením slobodomurárov. A sólista skupiny "Red Hot Chili Peppers" Anthony Kiedis na ceremónii MTV poďakoval nikomu inému než Satanovi: "V prvom rade by som rád poďakoval Satanovi ...".

 

Prečo potrebujeme tento sebaklam? Zdá sa, že sme sa stali rukojemníkmi stereotypov, ktoré nám nanucuje masová kultúra. Realita je iná a je načase si to pripomenúť. Jediný spôsob je otvoriť oči a žiť teraz, odmietať sledovať obrazy, sériových hrdinov - prestať si idealizovať ľudí, o ktorých neustále píšu v médiách. Vy ste vo svojej podstate jedineční, vy môžete vytvárať svoj vlastný obraz a formovať sa tak, ako chcete. A toto je oveľa lepšie, ako akýkoľvek možný scenár filmu!

 

http://wejournal.com.ua